PDF Drukuj

Poniżej przedstawiamy listę osób prywatnych, instytucji i uczniów wspomagających naszą bibliotekę poprzez przekazywane nam nieodpłatnie książki i czasopisma. Otrzymane dary na pewno będą służyły całej społeczności szkolnej.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

OSOBY INDYWIDUALNE

  • Dzienisiuk Andrzej
  • Grzymkowska Jolanta
  • Przesmycka Marta
  • Radziukiewicz Anna

KLASY

  • II C LO

INSTYTUCJE I STOWARZYSZENIA

  • Fundacja III Kliniki Psychiatrii „Syntonia”
  • Instytut Pamięci Narodowej
  • „Kurier Podlaski. Głos Siemiatycz”
  • Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

ROK SZKOLNY 2016/2017

OSOBY INDYWIDUALNE

  • Basista Monika
  • Boguszewska Ewa
  • Dzienisiuk Andrzej – absolwent z 1955r.
  • Grzymkowska Jolanta
  • Jodłowska Anna
  • Krzyżanowska Bożena
  • Mazurek Bogusława
  • Mioduszewska-Scaduto Małgorzata
  • Oniszczuk Walentyna
  • Osipienko Anna
  • Osipienko Katarzyna
  • Sawczuk Małgorzata
  • Sielicka Elżbieta
  • Terlikowska Iwona
  • Zylbersztajn-Tzur Stella

KLASY

I B LO, I C LO,  I D LO, III B LO,  III C LO,  III E LO


INSTYTUCJE I STOWARZYSZENIA

  • Fundacja „NBP”
  • Fundacja Righteous for the World
  • Instytut Biologii Ssaków PAN w Białowieży
  • Instytut Pamięci Narodowej
  • Księgarnia „Pod Kasztanem”
  • "Kurier Podlaski. Głos Siemiatycz"
  • Lasy Państwowe
  • Ministerstwo Sprawiedliwości
  • Narodowe Centrum Kultury
  • Podlaski Oddział Straży Granicznej
  • Przedsiębiorstwo „Dom Książki”
  • Starosta Powiatu Siemiatyckiego
  • Związek Sybiraków w Białymstoku

ROK SZKOLNY 2015/2016

OSOBY INDYWIDUALNE

  • Borowski Dominik kl. IC
  • Dzienisiuk Andrzej
  • Getner Jacek
  • Grzymkowska Jolanta
  • Korniluk Joanna kl. III C
  • Lewandowski Rafał
  • Mazurek Bogusława
  • Mertens Małgorzata
  • Motyczko Julia kl. IIE
  • Przesmycka Marta
  • Rozwadowski Michał kl. IC
  • Stypułkowska Agnieszka
  • Sycewicz Julia kl. IIIE
  • Szeryńska Paulina kl. IIIE

KLASY

· I A LO · I C LO · II A LO · II B LO · II D LO · II E LO · III C LO · III E LO

INSTYTUCJE I STOWARZYSZENIA

  • Centrum Edukacji Obywatelskiej
  • Centrum edukacyjne „Syntea”
  • Centrum Kształcenia Językowego „The Point”
  • Fundacja „First”
  • Instytut Biologii Ssaków PAN w Białowieży
  • Instytut Pamięci Narodowej
  • "Kurier Podlaski. Głos Siemiatycz"
  • Lasy Państwowe
  • Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Siemiatyczach
  • Stowarzyszenie „Instytut Ekoprussia”
  • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
  • Środek Rozwoju Edukacji
  • Wydawnictwo „5 Strona”
  • Wydawnictwo „Nowa Era”
  • Wydawnictwo „Premiere Multimedia”

ROK SZKOLNY 2014/2015

OSOBY INDYWIDUALNE

  • Boguszewski Dawid kl. IA
  • Brzeska Maria
  • Dzienisiuk Andrzej
  • Kłopotowska Teresa
  • Kojat E. i W.
  • Kołodko Monika kl. IIIE
  • Kuczewska Iwona
  • Mazurek Bogusława
  • Moczulski Marcin
  • Moczulski Tomasz
  • Osipienko Anna
  • Osipienko Katarzyna
  • Pikus Tadeusz (ks. biskup)
  • Roman Moczała
  • Sawczuk Małgorzata
  • Stypułkowska Agnieszka
  • Terlikowska Iwona
  • Wójcik Piotr (ks.)

KLASY

· I B LO · IC LO · ID LO · IE LO · II D LO · II E LO · III A LO · III C LO

INSTYTUCJE I STOWARZYSZENIA

  • „Charaktery” sp. Z o.o.
  • Firma Księgarska „Olesiejuk”
  • Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
  • Instytut Pamięci Narodowej
  • Komitet Organizacyjny X Zjazdu Absolwentów i Wychowanków LO im. KEN i technikum w Siemiatyczach
  • "Kurier Podlaski. Głos Siemiatycz"
  • Lasy Państwowe
  • Muzeum Podlaskie w Białymstoku
  • Ośrodek „Karta”
  • Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Siemiatyczach
  • Stowarzyszenie „Trans Humana”
  • Urząd Gminy w Siemiatyczach
  • Wydawnictwo „Macmillan”
  • Wydawnictwo „Nowa Era”
  • Wydawnictwo Otwarte

ROK SZKOLNY 2013/2014

OSOBY INDYWIDUALNE

  • Awksietijuk Janusz
  • Sidorczuk-Uszyńska Grażyna
  • Siemaszko Artur
  • Wolski Jerzy
  • Grzymkowska Jolanta
  • Hapanowicz-Charko Iwona
  • Mioduszewska-Scaduto Małgorzata
  • Stypułkowska Agnieszka
  • Sobecki Mirosław
  • Konczerewicz Grażyna
  • Ks.Wójcik Piotr
  • Krzyżanowska Bożena
  • Mertens Małgorzata

INSTYTUCJE

  • "Kurier Podlaski. Głos Siemiatycz"
  • Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Instytut Pamięci Narodowej
  • Wydawnictwo Dr Josef Raabe Spółka Wydawnicza sp. Z o.o.
  • Wydawnictwo "Fratria"
  • Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiogiczna w Białymstoku
  • Wydawnictwo "Nowa Era"
  • Księgarnia "Pod Kasztanem"
  • Ośrodek Rozwoju Edukacji
  • Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej
  • Oficyna Wydawnicza "Mówią wieki"
  • Lasy Państwowe
  • Wydawnictwo Prószyński i S-ka
  • Ośrodek Dziejów Ziemi Mielnickiej
  • Wydawnictwo Express Publishing

UCZNIOWIE

  • Beata Świderska kl. III F
  • Maria Makarczuk kl. II A
  • Agata Filipiuk kl. II C
  • Marlena Supryniuk kl. II C
  • Luiza Bergcholc kl. II B

KLASY:

I A, II A, II B, II C, II D, II E, III F


ROK SZKOLNY 2012/2013

OSOBY INDYWIDUALNE

  • Bogusława Mazurek
  • Ewa Nowik
  • Grażyna Sidorczuk-Uszyńska
  • Jerzy Wolski
  • ks. Piotr Wójcik
  • Roman Panasiuk

INSTYTUCJE

  • "Kurier Podlaski. Głos Siemiatycz"
  • Centralna Komisja Egzaminacyjna
  • Centrum Kształcenia Językowego „The point”
  • G+J Gruner+Jahr Polska Sp. o.o.
  • Instytut Badania Ssaków PAN w Białowieży
  • Instytut Ekumeniczny KUL
  • Instytut Pamięci Narodowej
  • Krajowe Centrum ds. AIDS
  • Księgarnia „Pod Kasztanem”
  • Kuria Diecezjalna w Drohiczynie
  • Muzeum Historii Polski
  • Ośrodek Rozwoju Edukacji
  • Pedagogium Wyższa Szkoła Pedagogiki Resecjalizacyjna
  • Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny
  • Polski Związek Piłki Siatkowej
  • Prószyński Media Sp. Z o.o.
  • Wydawnictwo "Prószyński Media" Sp. z.o.o.
  • Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych SIGMA-NOT sp. Z o.o.
  • Wydawnictwo Dr Josef Raabe Spółka Wydawnicza sp. Z o.o.
  • Wydawnictwo Macmillan
  • Wydawnictwo Polityka – Spółdzielnia Pracy
  • Zakład Badania Ssaków PAN w Białowieży

UCZNIOWIE

  • Filipiuk Agata I C
  • Koc Sylwia I C
  • Laszkiewicz Ewelina III B
  • Maria Osmólska III A
  • Radzikowska Klaudia I C
  • Raszkiewicz Magdalena II B
  • Tołwińska Karina III A
  • Worobiej Katarzyna III E

Klasa I A

Klasa I C

Klasa II A

Klasa II D

Klasa II E

Klasa II F

Klasa III B

Klasa III D

Klasa III F

ROK SZKOLNY 2011/2012

OSOBY INDYWIDUALNE

  • Grażyna Sidorczuk-Uszyńska
  • Jerzy Wolski
  • Jerzy Nowicki („Głos Siemiatycz”)
  • Krystyna Wolanin
  • Bogusława Mazurek
  • Zofia Pomian Piętka
  • Ewa i Winicjusz Kojatowie
  • Agnieszka Stypułkowska
  • Ewa Boguszewska
  • Anonimowi darczyńcy

INSTYTUCJE

  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Podlaskie Kuratorium Oświaty
  • Wydawnictwo OXFORD
UCZNIOWIE
  • Evelina Bociuk II D
  • Izabela Zaręba II D
  • Klasa I F
  • Klasa II A
  • Klasa II D
  • Klasa II E
  • Klasa II F
  • Klasa II G
  • Klasa III A
  • Klasa III E
  • Klasa III F

ROK SZKOLNY 2010/2011

OSOBY INDYWIDUALNE

  • Jerzy Nowicki („Głos Siemiatycz”)
  • Francis Zaremba
  • Ewa Nowik
  • Bożena Krzyżanowska
  • Monika Bałut
  • Bogusława Mazurek
  • Irena Wysocka
  • Anna Radziukiewicz
  • Jerzy Wolski
  • Anonimowi czytelnicy

INSTYTUCJE

  • Księgarnia „Pod Kasztanem”
  • Wydawnictwo "Operon"
  • Komitet Głowny Olimpiady Matematycznej
  • Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy
  • Centralna Komisja Egzaminacyjna
  • Rada Rodziców
  • Biblioteka Pedagogiczna
  • Wydawnictwo G+J Grüner+Jar Polska
  • WSAP w  Białymstoku
  • Organizacja "REBA"
  • Wydawnictwo "Progra"
  • Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej
  • IPN Oddziałowe Biuro w Białymstoku
  • Wydawnictwo MACMILLAN
  • Wydawnictwo REA

UCZNIOWIE

  • Katarzyna Dołoto I B
  • Evelina Bociuk I D
  • Agnieszka Leszczyńska III E
  • Ines Waszkiewicz III F
  • Klasa III A
  • Klasa III B
  • Klasa I A
  • Klasa I F

ROK SZKOLNY 2009/2010

OSOBY INDYWIDUALNE

  • Jan Zubelewicz
  • Jerzy Nowicki („Głos Siemiatycz”)
  • Aleksander Sosna
  • Agnieszka Rogulska
  • Jerzy Wolski
  • ks. Jarosław Błażejak
  • Bożena Krzyżanowska
  • Bożena Kubiczek
  • Jolanta Grzymkowska
  • Małgorzata Kościaniuk

INSTYTUCJE

  • Księgarnia „Pod Kasztanem”
  • Wydawnictwo Exppress Publishing
  • Narodowe Centrum Kultury
  • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Siemiatyczach

UCZNIOWIE

  • Zaręba Mariusz - III D
  • Katarzyna Mazur III B
  • Paulina Kalinowska III C
  • Marta Czerwiec III B
  • Patrycja Mikowska III F
  • Mateusz Siniakowicz III A
  • Maciej Hryciuk III G
  • Kamil Grzyb IV
  • Tomasz Maksymiuk III D
  • Sylwia Grzyb – I E
  • Klasa II D
  • Klasa II A
  • Klasa II E

ROK SZKOLNY 2008/2009

OSOBY INDYWIDUALNE

  • Bogusława Mazurek
  • Jerzy Nowicki („Głos Siemiatycz”)
  • Jan Antoni Rolecki
  • Izabella i Artur Szum
  • Jerzy Wolski

INSTYTUCJE

  • Księgarnia „Pod Kasztanem”
  • Oficyna Literacka Noir sur Blanc – Warszawa
  • Wydawnictwo Literackie - Kraków

UCZNIOWIE

  • Dominika Jastrzębska – I G
  • Ewelina Kosińska – II G
  • Katrzyna Korzeniewska – III D
  • Agnieszka Miłkowska – III G
  • Paulina Oleszczuk – III C
  • Koło Teatralne naszej szkoły
  • Klasa I C
  • Klasa II C


 

1. Austen Jane – (m.in. “Duma i uprzedzenie”, “Emma”, “Rozważna i romantyczna”, “Opactwo Northanger”).

2. Coben Harlan – (m.in. „Nie mów nikomu”, „Ostatni szczegół”, „Bez pożegnania”).

3. Coelho Paulo – (m.in., “Weronika postanawia umrzeć”, “Alchemik”, „Piąta Góra”, „Pielgrzym”).

4. Dirie Waris – (m.in. „Kwiat pustyni”).

5. Eco Umberto – (m.in. „Imię Róży”, „Cmentarz w Pradze”).

6. Garcia Marquez Gabriel – (m.in. „Sto lat samotności”, „Miłość w czasach zarazy”, „Kronika zapowiedzianej śmierci”).

7. Grochola Katarzyna – (m.in. „Nigdy w życiu!”, „Osobowość ćmy”).

8. Frey Jana - (m.in., Pokręcony świat”, “Odlot na samo dno”, “Być piękną”, „W ciemności).

9. Hassenmuller Hidi - (m.in. “Koszmarne piękno”, „Niemy śmiech”, „Desiree, czyli czas próby”, „W sidłach anoreksji”).

10. King Stephen – (m.in. “Desperacja”, “Jasność”, „Uciekinier”, „Sklepik z marzeniami”).

11. Kowalewska Hanna – (m.in. – “Tego lata w Zawrociu”, „Julita i huśtawki”, „Letnia akademia uczuć”).

12. Masterton Graham – (m.in. „Wojownicy Nocy”, „Zaklęci”, Walhalla”, „Wizerunek zła” „Ciało i krew”, , „Śmiertelne sny”, „Bezsenni”).

13. Meyer Stephenie – (m.in. “Księżyc w nowiu”, “Zmierzch”, “Zaćmienie”, “Przed świtem”).

14. Nurowska Maria – (m.in. „Powrót do Lwowa”, „Imię twoje…”).

15. Onichimowska Anna – (m.in. „Samotne wyspy i storczyk” “Hera moja miłość”, “Lot Komety”,).

16. Pilipiuk Andrzej – (m.in. „Kroniki Jakuba Wędrowycza”, „Zagadka Kuby Rozpruwacza”, „Rzeźnik drzew”).

17. Rosiek Barbara – (m.in. „Pamiętnik narkomanki”, „Byłam schizofreniczką”, „Alkohol, prochy i ja”).

18. Ruiz Zafon Carlos – (m.in. „Cień wiatru”, „Gra anioła”, „Książę Mgły”, „Pałac Północy”).

19. Sapkowski Andrzej – (m.in. „Saga o Wiedźminie”).

20. Schmitt Eric-Emmanuel – (m.in. “Oskar i pani Róża”, „Trucicielka i inne opowiadania”, „Moje Ewangelie”, „Marzycielka z Ostendy”).

21. Souad – (m.in. „Spalona żywcem”).

22. Sparks Nicholas – (m.in. „Anioł Stróż”, „Szczęściarz”, „Ślub”, „Od pierwszego wejrzenia”).

23. Terakowska Dorota –( m.in. „Tam, gdzie spadają anioły”, „Samotność Bogów”, „Córka czarownic”, ).

24. Tolkien J.R.R. – (m.in. „Władca Pierścieni”, „Hobbit”, „Silmarillion”, „Dzieci Hurina”).

25. Wharton William – (m.in. „W księżycową jasną noc”, „Stado”, „Ptasiek”, „Wieści”).

 
Free template 'I, Gobot' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!