Spotkania młodzieży z pracownikami biblioteki

Spotkanie III B

We wtorek 13 czerwca 2023r. po raz kolejny odwiedziła nas pani Magdalena Murawska - bibliotekarz MBP w Siemiatyczach. Tym razem o działalności biblioteki opowiadała zgromadzonej w naszej czytelni klasie III B LO. Uczniowie dowiedzieli się o różnorodnych imprezach, warsztatach i spotkaniach organizowanych przez MBP. Pani Magdalena zachęcała młodzież do udziału w nich, zapraszała również młodsze rodzeństwo uczniów. Tym razem wśród tytułów polecanych przez naszego Gościa znalazły się książki psychologiczne: „Dzikie serce- tęsknoty męskiej dusz”- Johna Eldredge’a, „Sztuka pewności siebie”- Alena Loy McGinnisa oraz „Dary niedoskonałości” – Brene Brown. Wszystkie są oczywiście w zbiorach MBP w Siemiatyczach.

Magda 3B

Spotkanie I D

We wtorek 7 lutego zawitała do naszej szkoły po raz kolejny pani Magdalena Murawska - bibliotekarz MBP w Siemiatyczach. Tym razem spotkała się z uczniami klasy I D. Przybliżyła im działalność biblioteki, opowiedziała o imprezach, warsztatach i spotkaniach organizowanych przez MBP oraz zachęcała młodzież naszej szkoły do udziału w nich. Jednym z tematów spotkania była przyjaźń i literatura mówiąca o niej. Pani Magdalena przyniosła ze sobą książki: Spencera Johnsona – „Kto zabrał mój ser?” oraz „Sztukę przyjaźni”  Alana L. McGinnisa.

Magda 7lutego

Spotkanie I C

W czwartek 8 grudnia ponownie odwiedziła nas pani Magdalena Murawska- bibliotekarz MBP w Siemiatyczach. Tym razem o działalności biblioteki, w której pracuje opowiadała klasie IC LO. Młodzież poznała szeroki wachlarz imprez, warsztatów i spotkań prowadzonych w MBP oraz została zaproszona do udziału w nich. Pani Magdalena zaprezentowała również książkę  Spencera Johnsona – „Kto zabrał mój ser?” i zachęcała do jej przeczytania.

Magda 8grudz

Spotkanie IV C

W środę 16 listopada 2022 r. gościliśmy w naszej szkole Panią Magdalenę Murawską, bibliotekarza z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siemiatyczach. Podczas lekcji bibliotecznej klasa IV C miała okazję poznać działalność naukową i kulturalną siemiatyckiej biblioteki. Mamy nadzieję, że maturzyści zachęceni spotkaniem zaprzyjaźnią się z książkami. Magda male2